Anasayfa uzman.gif


  Herkezden bir adım önde olmayı seviyormusunuz ? Panomax 360° Panoğraflarını ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya firmanızı müşterilerinize sunmak için kullanabilirsiniz. Panoğraflarımızla müşterilerinize görüsel olarak da hitab edebilir bu sayede görüsel olarak da aktif edilmiş müşterilerinizle şirket hedeflerinizi büyütebilir, büyük rekabetlerin yaşandığı pazardaki payınızı arttırabilirsiniz. Kaliteye önem verdiğinizi ispatlamanın en güzel görsel yolu.

AIDA / A'ROSA
Gerçek duygusu uyandıran 360° Sunuyamı ihtiyacınız var ? Seetours-Grupp 'un lux açık deniz gemisinde gerçekleştirdiğimiz interaktif sanal gezinti sunusu  Panomax'ın sınırsız imkanlarını gözler önüne seriyor. İster geminin barı veya party salonunda gezinsin  ister tüm gemiyi açık denize yollayıp doğa ,deniz ve geminin bütünleşmesini izlesin, herhalukarda  salal gezintiyi yapan müşteri  , persfektiflerin çeşitliliği karşısında duygusal olarak gerçek anlamda bir deniz yolculuğuna istek duyuyor. Böylece müşterinizin gönlüne ilk tahtınızı kurmuş oluyorsunuz.
Internetsayfası
Internetsayfası
Mallorca – Los Naranjos
   Günümüzde bir oteli sunmak, müşteriyi artık sadece otelin lobisinde değil, sanal ortamda interaktif olarak da karşılamak demektir. Los Naranjos otel havuzu  ultra marin mavisi,    hatta Zoom yaptıktan sonra  büfede duran mozzerella-peynir tabağını bile görebiliyorsunuz. Kısacası: Panomax panoğrafları okadar keskin sıcak ve geniş pesfektif  görüntüsü sunuyorki tavanda çalışan ventilatorler bile  bir serinlik sağlıyamıyor. Sizde müşterilerinizi otelinizin sahillerinde terletmek istiyorsanız  bize başvurun.....
Internetsayfası

 

Copyright Panomax 2004   Panomax